Заняття

Міні-Садочок
Сьогодні система міні-садочка набирає популярності серед дитячих центрів розвитку. І це не дивно, оскільки в неї існує кілька безумовних переваг:

  • Зручність. Не секрет, що інколи батькам потрібно залишити дитину на кілька годин, а на пошуки няні немає часу, тому міні-садочок – універсальне рішення такої проблеми. Тут малюк з користю проведе час, відвідає необхідні для його віку заняття, дізнається багато нового і цікавого.
  • Інтелектуальний розвиток дитини та соціальна адаптація. Часто батьки хвилюються з приводу того, що під час домашнього навчання дитина не отримує достатніх навичок спілкування з однолітками, а також стане відставати від них в інтелектуальній сфері. Саме міні-садочок допоможе малюкові поступово звикнути до колективу і опанувати корисні знання.
  • Домашній затишок. Саме міні-садочок стане для крихітки приємним та цікавим місцем, де вона почувається комфортно завдяки досвідченим і доброзичливим педагогам, теплій та щасливій атмосфері, відтак коротке розставання з батьками сприйметься нею легко і без особливих проблем.

Шахи
Шахи та шашки – це гра, яка чудово сприяє розумовому та психічному розвитку дитини.

Вона впливає на формування дитячого характеру, поглиблює взаєморозуміння і дружбу. Ці ігри є чудовою альтернативою комп’ютерним іграм та сучасним мультфільмам.

На зайняттях з шахів наш тренер вчить мислити дітей логічно, прораховувати ходи, самостійно приймати рішення, які можуть вплинути на хід гри. Дітям, які з раннього дитинства займаються шахами, легше даються точні науки, вони більш терплячі і можуть концентрувати свою увагу на одному процесі. А також розвиваються всі розумові процеси. Доведено, що гра в шахи – це один з найефективніших способів розвитку інтелекту.

Музичний театр
Театральна вистава розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину.

Англійська мова
Побудова занять здійснюється з урахуванням психологічних особливостей дітей і базується на цікавому спеціально розробленому мовному матеріалі для конкретної групи.

Заняття відбувається у формі гри, тому дитина легко і не вимушено знайомиться з новим мовним середовищем, а це відповідно викликає зацікавлення до вивчення англійської в колективі.

Комплексні заняття з раннього розвитку
Комплексні розвиваючі заняття побудовані в ігровій формі та націлені на всесторонній розвиток малюка. За допомогою пізнавальних і рухливих ігор та виконання творчих завдань у дитини:

  • прискорюється інтелектуальний, фізичний, сенсорний, естетичний, емоційний розвиток
  • удосконалюється чуттєве, раціональне пізнання навколишнього світу і своїх можливостей - поліпшується діяльність органів чуття, нервової системи та мозку.

Заняття

Дитяча кулінарія
Під чуйним наглядом вихователя діти вчаться власноруч творити смакоту. Малеча дізнається про походження і властивості кожного інгредієнта. Цікаві історії, незвичайні факти про звичайні овочі та фрукти. На заняттях з кулінарії вихованці вчаться готувати національні страви та смаколики різних кухонь світу.

Ми шукаємо для крихіток особливі рецепти, розробляємо покрокові інструкції приготування. Проте надаємо їм змогу імпровізувати, втілювати різні ідеї та проявляти себе через власні кулінарні вироби. Також ми навчаємо етикету та правилам користування столовими приборами.

Живопис
Впливає на розвиток у дітей емоційно-образного сприймання засобів художньої виразності: лінії, форми, кольору, композиції. А також на розвиток формотворчих рухів руки та дрібної мускулатури пальців рук.

Розвиток естетичних відчуттів, гармонії кольору, виразності лінії та форми. Збагачення уяви, фантазії… Разом творимо, граємось, навчаємось та розвиваємось!

Вокал
Вокал — це не тільки пісні. Маленькі артисти та артистки, співаючи, розвивають мовлення, вчаться правильно дихати, менше хворіють та навіть можуть позбутися легкого заїкання! А ще вчаться артистизму та ліпше оволодівають своїм тілом.

У процесі дошкільного розвитку дитини музичне виховання потрібне не лише для того, щоб сформувати основи музичної культури і хороший музичний смак. Спів приносить радість! Займаючись вокалом, малюк розвиває пам'ять і увагу.

Ментальна арифметика
Успішність людини залежить від гармонійного розвитку правої і лівої півкуль мозку. У 95% людей краще розвинена ліва півкуля, адже саме на її розвиток спрямована сучасна система освіти. І тільки 5% людей використовують обидві півкулі мозку одночасно.

Для цього була створена «Ментальна арифметика» – навчальна програма розвитку розумових здібностей та творчого потенціалу за допомогою арифметичних обчислень на рахівницях (абакус).

Підготовка до школи
Тренування в ненав’язливій ігровій формі логічного мислення не тільки цікаве, а й корисне. Формуємо навички та уміння аналізувати та порівнювати, оцінювати ситуації, досліджувати та логічно мислити. Спонукаємо міркувати, робити власні висновки, висловлювати свої думки та відстоювати свою точку зору.

Лего конструювання
ЛЕГО - конструювання, як і інші види діяльності сприяє розвитку не тільки дрібної моторики, а й розвитку мовної активності у дошкільнят. Ігрова форма занять сприяє розвитку у дітей пізнавального інтересу, дозволяє вберегти від зайвого дидактизму, стомлення, активізує часту зміну позицій.

Хореографія
На заняттях з хореографії закладається і формується смак і стиль дитини, естетичний і витончений. Танці корисні з точки зору фізичного, емоційного, інтелектуального і соціального розвитку. Дитині постійно потрібно підключати розумову діяльність, оскільки під час вивчення хореографічних композицій потрібно запам’ятовувати послідовність рухів.